Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolska Izba Lekarska organizują III EDYCJĘ Konkursu Wielkopolski Lekarz z Sercem im, dr Kazimierza Hołogi, będącego wspólnym projektem, promującym działalność charytatywną i społeczną lekarzy z regionu Wielkopolski.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wzięcie czynnego udziału w naborze kandydatów do tego szlachetnego tytułu. Nabór kandydatów potrwa do 12 września 2019 roku.

Jesteśmy przekonani, że w naszym regionie jest wielu „lekarzy Judymów”, którzy swoją postawą świadczą, jak być lekarzem oddanym pacjentom, ich rodzinom i innym potrzebującym oraz człowiekiem zaangażowanym, z pasją i poświęcającym się działalności prospołecznej i charytatywnej. Prosimy, by włączyli się Państwo do tej wartościowej inicjatywy.

Zgłoszenia mogą wysyłać jednostki samorządu terytorialnego, organizacje, towarzystwa naukowe i podmioty lecznicze, ale także osoby fizyczne, czyli pacjenci.

Wzór karty zgłoszeniowej oraz niezbędne informacje można pobrać ze strony https://www.umww.pl/konkurs-wiekopolski-lekarz-z-sercem-im-kazimierza-hologi lub ze strony www.wil.org.pl na Stronie Głównej – rubryka Sprawy – zakładka Wielkopolski Lekarz z Sercem.

Wypełnioną Kartę Zgłoszenia, której istotną częścią jest uzasadnienie kandydatury, należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. faksem (+48 61 6266351) lub pocztą: Departament Zdrowia, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61–714 Poznań.