Klauzula informacyjna dla darczyńców pobierz » 
Klauzula informacyjna dla kontrahentów pobierz » 
Klauzula informacyjna dla pacjentów pobierz » 
Klauzula informacyjna dla pacjentów (diagnostyka i szczepienia zw. z COVID-19) pobierz » 
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z procesem rekrutacji pobierz » 
Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy pobierz »
Klauzula informacyjna dla osób korespondujących pobierz » 
Klauzula informacyjna dla wolontariuszy pobierz » 
Klauzula informacyjna dla osób zatrudnionych pobierz » 
Klauzula informacyjna dla osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych pobierz » 

 

pcch

Pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie Kodeks Branżowy RODO w ochronie zdrowia (Polish Code of Conduct in Healthcare) otrzymał pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie Emerging Europe Awards w kategorii "Modern and Future-proof Policymaking".

Prawie 50 organizacji i osób z całej Europy Środkowej, Wschodniej, Południowo-Wschodniej i Kaukazu było nominowanych do czwartej edycji Emerging Europe Awards Programme. Wśród nich znalazł się Kodeks Branżowy RODO w ochronie zdrowia jako jedna z polskich inicjatyw. Został nominowany za "torowanie drogi do standaryzacji ochrony danych osobowych, dającej pacjentom prywatność, a instytucjom medycznym możliwości oferowania wysokiej jakości usług".

– Dziękujemy za to wspaniale wyróżnienie. To nagroda dla dziesiątek ludzi, reprezentujących wiele organizacji zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego, którzy pracowali nad Kodeksem. Jesteśmy zaszczyceni, że nasz Kodeks stanowi dla Europy przykład tworzenia regulacji. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych! – powiedziała Ligia Kornowska, Dyrektor Zarządzająca Polskiej Federacji Szpitali podczas odbierania nagrody.

 

Witamy w serwisie internetowym „www.szpitalwrzesnia.pl” należącym do „Szpitala Powiatowego” we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji ul. Słowackiego 2, 62-300 Września.

Prezentowana przez nas Polityka Prywatności ma na celu przedstawienie przez nas zasad przetwarzania wszelkich informacji. Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Polityki Prywatności przed skorzystaniem z usług naszej witryny.

Szanowni Państwo, informujemy, że: Administratorem Państwa Danych Osobowych jest „Szpital Powiatowy we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji – reprezentowany przez Prezesa Zarządu Szpitala. Nr. tel.: 61 43 70 500,

We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Szpital można kontaktować się z wyznaczonym w tym celu Inspektorem Ochrony Danych na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub pod numerem telefonu: 531-949-132

Zabezpieczenie danych:

Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, w racjonalnym zakresie, aby zabezpieczyć Państwa dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Państwa oraz aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem.

Wszelkie rozwiązania organizacyjne i techniczne stosowane są w oparciu o przepisy prawa oraz wymagania norm ISO 9001 .Do przetwarzania danych osobowych upoważnieni są jedynie pracownicy i współpracownicy Szpitala upoważnieni przez Administratora Danych Osobowych lub Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Niepożądane treści:

Serwis internetowy Szpitala nie zawiera treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołującym do dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie etniczne, wyznanie oraz orientację seksualną. Serwis nie zawiera również treści pornograficznych, niemoralnych bądź uważanych za nieetyczne.

Dane osobowe:

Podane przez Użytkowników dane osobowe lub wizyjne przetwarzane są na potrzeby korzystania w celu zarządzania usługami medycznymi lub zapewnie bezpieczeństwa jak i aktualizacji strony internetowej.

Udostępnianie danych podmiotom trzecim:

Nie ujawniamy danych osobowych i wizyjnych osobom trzecim bez zgody osoby, której dane dotyczą, chyba, że obowiązek taki nakładają na nas przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Zatwierdzenie dokumentu: 05.02.2021r.