Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej

tulipany

Szanowne Panie i Panowie

Przed nami Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej. W  imieniu własnym, Kierownictwa Szpitala oraz wszystkich pacjentów pragnę serdecznie podziękować za ofiarną i odpowiedzialną pracę Pielęgniarek i Położnych na rzecz chorych, potrzebujących opieki i pomocy medycznej. Wiem, że profesjonalizm Pielęgniarek i Położnych oraz ich zaangażowanie są niezastąpione w niesieniu pomocy chorym i cierpiącym szukającym jej we wrzesińskim szpitalu. Coroczne obchody Dnia Pielęgniarek i Położnych są jedną z okazji by dostrzec i docenić Waszą trudną, wymagającą wrażliwości, a nie zawsze cieszącą się należytym szacunkiem pracę. Korzystając zatem z tej sposobności, chcę podkreślić, iż na co dzień obserwuję i dostrzegam kompetencje, zaangażowanie i poświęcenie. Pragnę w ten sposób wyrazić swoje uznanie. Życzę, wszystkim pracującym w Szpitalu Pielęgniarkom i Położnym, wielu dalszych sukcesów, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności, również w życiu osobistym.

Zarząd i Dyrekcja
Szpitala Powiatowego we Wrześni