RODO

 

Polityka prywatności

Witamy w serwisie internetowym „www.szpitalwrzesnia.pl” należącym do „Szpitala Powiatowego” we Wrześni Sp. z o.o. w restrukturyzacji ul. Słowackiego 2, 62-300 Września.

Prezentowana przez nas Polityka Prywatności ma na celu przedstawienie przez nas zasad przetwarzania wszelkich informacji. Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Polityki Prywatności przed skorzystaniem z usług naszej witryny.

Szanowni Państwo, informujemy, że: Administratorem Państwa Danych Osobowych jest „Szpital Powiatowy we Wrześni” Sp. z o.o. w restrukturyzacji – reprezentowany przez Prezesa Zarządu Szpitala. Nr. tel.: 61 43 70 500,

We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Szpital można kontaktować się z wyznaczonym w tym celu Inspektorem Ochrony Danych, Moniką Goińską-Roszyk na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub pod numerem telefonu: +48 502 347 048

Zabezpieczenie danych:

Pragniemy Państwa zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, w racjonalnym zakresie, aby zabezpieczyć Państwa dane osobowe w trakcie przekazywania ich przez Państwa oraz aby je ochronić przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem, dostępem ze strony osób niepowołanych, ujawnieniem, zmianą lub zniszczeniem.

Wszelkie rozwiązania organizacyjne i techniczne stosowane są w oparciu o przepisy prawa oraz wymagania norm ISO 9001 .Do przetwarzania danych osobowych upoważnieni są jedynie pracownicy i współpracownicy Szpitala upoważnieni przez Administratora Danych Osobowych lub Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Niepożądane treści:

Serwis internetowy Szpitala nie zawiera treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołującym do dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, pochodzenie etniczne, wyznanie oraz orientację seksualną. Serwis nie zawiera również treści pornograficznych, niemoralnych bądź uważanych za nieetyczne.

Dane osobowe:

Podane przez Użytkowników dane osobowe lub wizyjne przetwarzane są na potrzeby korzystania w celu zarządzania usługami medycznymi lub zapewnie bezpieczeństwa jak i aktualizacji strony internetowej.

Udostępnianie danych podmiotom trzecim:

Nie ujawniamy danych osobowych i wizyjnych osobom trzecim bez zgody osoby, której dane dotyczą, chyba, że obowiązek taki nakładają na nas przepisy powszechnie obowiązującego prawa. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Zatwierdzenie dokumentu: 05.02.2021r.

 

KONTAKT

 

 
"Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji
ul. Słowackiego 2, 62-300 Września
Tel. Centrala: +48 61 43 70 500
Tel. Sekretariat: +48 61 43 70 590
Fax.: +48 61 43 79 730
e-mail: sekretariat@szpitalwrzesnia.home.pl
skrytka ePUAP: /SzpitalWrzesnia/SkrytkaESP

telefony

tablica

 

 powiat logo nfz logo pacjent nfos logo hope pfz logo

 

ue nfos logo 100 nfos logo 100