Certyfikat ISO w "Szpitalu Powiatowym we Wrześni" Sp. z o. o. w restrukturyzacji

iso9001 2015

Po raz kolejny "Szpital Powiatowy we Wrześni" Sp. z o. o. w restrukturyzacji przeszedł pozytywnie audit zewnętrzny systemu zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.

To zwieńczenie ciężkiej pracy wszystkich pracowników naszego szpitala, której rezultatem było opracowanie 5 dodatkowych instrukcji i 2 procedur. Zaktualizowano 7 procedur, 23 instrukcje.

Audit przeprowadzony został przez przedstawicieli jednostki certyfikującej TUV Rheinland Polska Sp. z o. o. i obejmował wszystkie obszary zarządzania placówką, systemy i normy jakości, a także wewnętrzne instrukcje i procedury. Celem auditu było sprawdzenie, czy funkcjonujący w "Szpitalu Powiatowym we Wrześni" Sp. z o.o. w restrukturyzacji system zarządzania jakością realizowany jest zgodnie z wymaganiami normy PN–EN ISO 9001:2015, a także jak realizowane są zaplanowane działania na rzecz doskonalenia tego systemu.

Sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania całego personelu szpitala. Za wkład pracy i zaangażowanie dziękujemy wszystkim, którzy wspierali Szpital w dążeniu do uzyskania pozytywnego wyniku auditu i podnoszenia jakości.