Zapraszamy pacjentki w ciąży i połogu wraz z bliską osobą

Informujemy, że w Oddziale położniczo-ginekologicznym z systemem rooming-in wraz z blokiem porodowym funkcjonują specjalne sale, w których wraz z Pacjentką może nocować jedna, bliska osoba  (mąż, partner, osoba z rodziny), mogąca służyć pomocą Pacjentce w okresie ciąży i po porodzie. Sale podobnie, jak wszystkie inne w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym, posiadają wydzielone, przestronne łazienki, w których osoba towarzysząca może pomagać Pacjentce w okresie ciąży i połogu. Dzięki możliwości przebywania bliskiej osoby z Pacjentką, pobyt w Szpitalu stanie się bardziej komfortowy i mniej stresujący. Zapewniamy, że czynimy wszystko aby pacjentki miały troskliwą i profesjonalną opiekę w trakcie całego pobytu w Oddziale. Opłata za dobę pobytu osoby towarzyszącej wynosi 150 zł. Oddział położniczo-ginekologiczny z systemem rooming-in dysponuje również przytulnym pokojem gościnnym wyposażonym w lodówkę i czajnik.

oddz-gin-poloddz-gin-poloddz-gin-poloddz-gin-poloddz-gin-pol

Przypominamy również, iż od maja 2022 roku  na terenie Szpitala funkcjonuje Poradnia Położniczo–Ginekologiczna, zlokalizowana przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, której świadczenia finansowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Informujemy, iż w Szpitalu wykonywane są badania diagnostyczne piersi, w tym profesjonale badania ultrasonograficzne.

Informacje szczegółowe można uzyskać pod następującymi numerami telefonów:

Sekretariat oddziału 61 43 70 553
Położnictwo 61 43 70 615
Oddziałowe 61 43 70 567
Ordynator 61 43 70 515

Szanowni Państwo

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w naszym szpitalu. Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki. Do udziału w badaniu zaproszeni są wszyscy Pacjenci szpitala. Badanie przeprowadzone jest w formie anonimowej ankiety elektronicznej. Wypełnienie ankiety zajmuje około 5 minut.

Dziękujemy !

Ankieta jest dostępna na stronie internetowej; http://www.cmj.org.pl/ankiety/szpitalwrzesnia lub zeskanowaniu kodu QR na urządzeniu mobilnym